» Zaručená konverzia po NOVOM – už od marca 2018 !

Od dnes, 20.3.2018 je pre advokátov k dispozícii nová verzia "Zaručenej konverzie" s názvom D.Convert od spoločnosti DITEC, a.s.

Od 16.4.2018 bude možné na zaručenú konverziu dokumentov použiť už iba túto novú aplikáciu D.Convert, staršia, doteraz používaná verzia, už po tomto dátume nebude obsahovať správny typ formulárov osvedčovacích doložiek, preto ju súdy nebudú akceptovať.

Čo treba urobiť ?

Pri spustení Zaručenej konverzie sa objaví nasledujúce okno, ktoré môžete len potvrdiť vpravo dole "OK" a spustí pôvodná Zaručená konverzia.

Alebo môžete kliknúť na prvý link a stiahnuť si D.Convert kliknutím na "Inštalovať".

Po stiahnutí uvidíte súbor "setup.exe", ktorý spustite a nainštalujte D.Convert. Na ploche sa Vám objaví nový odkaz D.Convert - otvorte ho a uvidíte okno, kde sa vyžaduje zadanie licenčného kľúča.

Ak ho nemáte, môžete si ho objednať cez eshop na https://www.dstore.sk/shop/product/d-convert-zarucena-konverzia-16 - vyplňte údaje Vašej advokátskej kancelárie a vďaka dohode medzi SAK a DITEC (výrobca D.Convert) ho získate so zľavou.

Navyše, pre všetkých advokátov a právnikov poskytujeme všetky služby nielen k Zaručenej konverzii, ale k celej elektronickej komunikácii (podpisovanie cez eŽaloby, OR, ŽR, kataster a ďalšie).

Preto nech sa páči, pre objednanie, pomoc s inštaláciou a nastavením programov, s akýmkoľvek typom ePodpisovania alebo inú pomoc nás kontaktujte*.


Novinky z oblasti elektronickej komunikácie a podpisovania nájdete aj na našom
Facebooku. Prihláste sa na odber...


* Dostupnosť služby technickej podpory je každý pracovný deň od 9. do 16. hodiny podľa jej aktuálnych možností a využitia, pri individuálnej dohode aj dlhšie alebo v pre Vás najvhodnejšom čase. Služba je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka.

 
Súvisiaci článok: Viete ako a ktoré typy dokumentov môžete poslať cez portál eŽaloby ?