KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu

S balíkmi KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu môžete podpisovať podania na daňový úrad, colnú správu či obidve inštitúcie súčasne – po novom finančnú správu. Podpisovanie a zasielanie podaní na daňový úrad prebieha cez aplikáciu eDane alebo v prostredí Windows cez internetový prehliadač Internet Explorer, pri podaniach na colnú správu cez EKR, SPD klienta a ďalšie, podľa typu zasielaných hlásení.

Zvoliť si môžete 1,2 alebo 3 ročnú platnosť kvalifikovaného elektronického podpisu, pričom ak si vyberiete balík s dlhšou dobou platnosti, bude pre Vás zriadenie KEP výhodnejšie.
Tiež ak v blízkej dobe plánujete výmenu počítačov v ponuke presne pre Vás zohľadníme aj to - stačí si ju vyžiadať.

Navyše - kvalifikovaným elektronickým podpisom môžete podpisovať kdekoľvek, tzn. aj na dovolenke či doma, kde budete mať bezpečný prístup na internet a budete mať nainštalovaný softwér potrebný k podpisovaniu.

Ak by ste však v budúcnosti potrebovali podpisovať aj samostatné prílohy či dokumenty, pozrite si naše balíky pre daňový úrad, colnú a verejnú správu, obchodný register, kataster a súdy, rozšírenie je možné kedykoľvek. KEP sa dá využiť aj medzi podnikateľmi či súkromnými osobami pri podpise dôležitých zmlúv na diaľku bez potreby ďalšieho osobného stretnutia. V tomto prípade odporúčame využiť aj službu časovej pečiatky k určeniu presného času a dátumu podpisu dokumentov.

Naša ponuka:

Balík pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 116,58 € / 139,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 141,58 € / 169,90 € (84,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 166,58 € / 199,90 € (66,63 € / 1 rok)

Obnovenie certifikátu KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 61,58 € / 73,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 83,25 € / 99,90 € (49,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 108,25 € / 129,90 € (43,30 € / 1 rok)

Balíky pre daňový úrad a/alebo colnú správu obsahujú:

  • kvalifikovaný elektronický podpis (KEP),
  • bezpečné zariadenie - USB token alebo čipovú kartu s čítačkou
  • aktuálne ovládače a software k bezpečnému zariadeniu,
  • zastúpenie pri vydaní na pobočke certifikačnej/registračnej autority Disig, a.s.,
  • bezplatnú podporu pri (re)inštalácii softwaru,
  • vždy aktuálne informácie o novinkách v oblasti elektronického podpisu na jeden rok,
  • osobné doručenie v Bratislave alebo expresné doručenie poštou 1.triedou kamkoľvek na územie Slovenska a Európskej únie.

Potrebujete viac balíkov ? Objednať je možné akýkoľvek počet balíkov alebo samostatných licencií či služieb podľa nášho cenníka a navyše získate aj atraktívnu zľavu !

Náš tip: Môžete kvalifikovaný elektronický podpis využiť aj v inom operačnom systéme príp. s iným prehliadačom ?

Vybrali ste si ? Tu si Váš balík a vybrané služby môžete objednať:
Náš tip: Objednajte si k Vášmu KEPu aj 1,2 alebo 3 ročný aktualizačný online servis alebo aktualizačný online servis vrátane technickej podpory a konzultácií - nikdy tak neostanete bez pomoci, keď to budete najviac potrebovať !

Zaručený elektronický podpis pre daňový úrad a colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok (116,58 € / 139,90 €)Platnosť certifikátu KEP dva roky (141,58 € / 169,90 €)Platnosť certifikátu KEP tri roky (166,58 € / 199,90 €)

Zaručený elektronický podpis pre daňový úrad a colnú správu - obnovenie KEP:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok (66,58 € / 79,90 €)Platnosť certifikátu KEP dva roky (91,58 € / 109,90 €)Platnosť certifikátu KEP tri roky (124,92 € / 149,90 €)

Doplnkové služby k daňovému úradu a colnej správe:

INŠTALÁCIA softwéru pre DAŇOVÝ ÚRAD: na pobočke alebo na diaľku - (24,91 € / 29,90 €)INŠTALÁCIA softwéru pre DAŇOVÝ ÚRAD: osobne u klienta (BA a okolie) - (41,58 € / 49,90 €)INŠTALÁCIA a nastavenie softwérov pre COLNÚ SPRÁVU: na pobočke alebo na diaľku - (49,92 € / 59,90 €)INŠTALÁCIA a nastavenie softwérov pre COLNÚ SPRÁVU: osobne u klienta (BA a okolie) - (74,92 € / 89,90 €)ZAŠKOLENIE do používania a využitie KEP na DAŇOVOM ÚRADE a v aplikácii eDane, inštalácia programového vybavenia, registrácia KEP na portáli www.financnasprava.sk, vyskúšanie podpisovania KEPom - (29,08 € / 34,90 €)REGISTRÁCIA na daňovom úrade (BA a okolie) - (33,25 € / 39,90 €)

Ďalšie služby:

Aktualizačný servis a technická podpora pre daňový úrad a colnú správu:

Aktualizačný online servis na 1 rok - (24,91 € / 29,90 €)Aktualizačný online servis na 2 roky - (45,75 € / 54,90 €)Aktualizačný online servis na 3 roky - (66,58 € / 79,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 1 rok - ( 58,25 € / 69,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 2 roky - (113,25 € / 135,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 3 roky - (166,58 € / 199,90 €)Servisný výjazd technika - (33 € / 39,60 €) + cestovné náhradyCestovné náhrady za jeden km - (0,33 € / 0,40 €)Konzultácie - každých začatých 30 minút - (12,42 € / 14,90 €)Konzultácie - po následnom zakúpení služieb alebo softwaru - (bezplatne)

Licencia QSign - rozšírenie o možnosť podpisovať ZEPom aj samostatné prílohy: (napríklad pre obchodný register, kataster, súdy, verejné obstarávania a pod.)

Licencia QSign Premium (79 € / 94,80 €)Licencia QSign BatchSigner (349 € / 418,80 €)

*Aplikácia QSign Premium / BatchSigner je naviazaná na počítač, na ktorom bude aktivovaná a má neobmedzenú platnosť. Verzia BatchSigner je vhodná na dávkové podpisovanie viacerých dokumentov NARAZ, čo výrazne šetrí čas a náročnosť pri podpisovaní (vhodné pre právnické a advokátske kancelárie)

Služba časovej pečiatky (povinná pri podaniach na kataster a súdy):

mám záujem o službu časovej pečiatky

Váš operačný systém (32 alebo 64 bit, označiť môžete aj viac druhov):

Windows XPWindows VistaWindows 7Windows 8, 8.1Windows 10

Ste už náš klient ? Ak áno, určite máte nárok na zľavu. Ak nie, získajte ju !

ÁnoNie

Meno a Priezvisko (povinné):

Obchodné meno spoločnosti:

IČO spoločnosti:

DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

Zadajte Váš email (povinný):

Vaše telefónne číslo (povinné):

Napíšte nám, kedy sa Vám môžeme ozvať s upresnením objednávky a termínu jej vybavenia:

Poznámka:

Vyhlásenie: Dodávateľ sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa zákona o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ani nezneužiť a v prípade porušenia tohto záväzku sa zaväzuje zaplatiť všetky súvisiace a vzniknuté náklady a škody.

Týmto ako objednávateľ súhlasím zo spracovaním osobných údajov a zaväzujem sa chrániť poskytnuté osobné údaje dodávateľa podľa zákona o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane, nepoužiť ich ani nezneužiť a v prípade porušenia tohto záväzku sa zaväzujem zaplatiť všetky súvisiace a vzniknuté náklady a škody. Súhlas so spracovávaním údajov môžete kedykoľvek odvolať.

Napíšte prosím "Súhlasím" (povinné):

Antispam - opíšte text z obrázka:

captcha

Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.

Pozn.: K vybaveniu KEP je potrebné plnomocenstvo, ktoré Vám po odoslaní objednávky pošleme emailom.

*Časová pečiatka je povinná vždy pri zaslaní podania na kataster a na súdy prostredníctvom emailu. Prvá cena je uvádzaná bez DPH, druhá s DPH. Výška DPH je 20%. Sme platcami DPH. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny bez predchádzajúceho upozornenia. Služba časovej pečiatky a certifikáty pre kvalifikovaný elektronický podpis sú zabezpečované CA Disig.

Pre objednanie našich služieb, softwéru k kvalifikovanému elektronickému podpisu, programov k podpisovaniu a zasielaniu elektronických faktúr a spoľahlivému zálohovaniu Vašich dát nás prosím kontaktujte.

Pozn.: Bezpečné zariadenia vydávané 1.CA k elektronickému bankovníctvu sú blokované na vydanie nového kvalifikovaného elektronického podpisu inou registračnou alebo certifikačnou autoritou. V tomto prípade je potrebné zabezpečiť si novú kartu. Tento kvalifikovaný certifikát je však možné využívať na všetky elektronické podania a konania. Viac o ďalšom využití elektronického podpisu sa dozviete tu.

buďte prvý

Zanechajte odkaz

Your email address will not be published.


*