KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu

S balíkmi KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu môžete podpisovať podania na daňový úrad, colnú správu či obidve inštitúcie súčasne – po novom finančnú správu. Podpisovanie a zasielanie podaní na daňový úrad prebieha cez aplikáciu eDane alebo v prostredí Windows cez internetový prehliadač Internet Explorer, pri podaniach na colnú správu cez EKR, SPD klienta a ďalšie, podľa typu zasielaných hlásení.

Zvoliť si môžete 1,2 alebo 3 ročnú platnosť kvalifikovaného elektronického podpisu, pričom ak si vyberiete balík s dlhšou dobou platnosti, bude pre Vás zriadenie KEP výhodnejšie.
Tiež ak v blízkej dobe plánujete výmenu počítačov v ponuke presne pre Vás zohľadníme aj to - stačí si ju vyžiadať.

Navyše - kvalifikovaným elektronickým podpisom môžete podpisovať kdekoľvek, tzn. aj na dovolenke či doma, kde budete mať bezpečný prístup na internet a budete mať nainštalovaný softwér potrebný k podpisovaniu.

Ak by ste však v budúcnosti potrebovali podpisovať aj samostatné prílohy či dokumenty, pozrite si naše balíky pre daňový úrad, colnú a verejnú správu, obchodný register, kataster a súdy, rozšírenie je možné kedykoľvek. KEP sa dá využiť aj medzi podnikateľmi či súkromnými osobami pri podpise dôležitých zmlúv na diaľku bez potreby ďalšieho osobného stretnutia. V tomto prípade odporúčame využiť aj službu časovej pečiatky k určeniu presného času a dátumu podpisu dokumentov.

Naša ponuka:

Balík pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 116,58 € / 139,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 141,58 € / 169,90 € (84,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 166,58 € / 199,90 € (66,63 € / 1 rok)

Obnovenie certifikátu KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 66,58 € / 79,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 91,58 € / 109,90 € (54,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 124,92 € / 149,90 € (49,97 € / 1 rok)

Balíky pre daňový úrad a/alebo colnú správu obsahujú:

  • kvalifikovaný elektronický podpis (KEP),
  • bezpečné zariadenie - USB token alebo čipovú kartu s čítačkou
  • aktuálne ovládače a software k bezpečnému zariadeniu,
  • zastúpenie pri vydaní na pobočke certifikačnej/registračnej autority Disig, a.s.,
  • bezplatnú podporu pri (re)inštalácii softwaru,
  • vždy aktuálne informácie o novinkách v oblasti elektronického podpisu na jeden rok,
  • osobné doručenie v Bratislave alebo expresné doručenie poštou 1.triedou kamkoľvek na územie Slovenska a Európskej únie.

Potrebujete viac balíkov ? Objednať je možné akýkoľvek počet balíkov alebo samostatných licencií či služieb podľa nášho cenníka a navyše získate aj atraktívnu zľavu !

Náš tip: Môžete kvalifikovaný elektronický podpis využiť aj v inom operačnom systéme príp. s iným prehliadačom ?

Vybrali ste si ? Tu si Váš balík a vybrané služby môžete objednať:
Náš tip: Objednajte si k Vášmu KEPu aj 1,2 alebo 3 ročný aktualizačný online servis alebo aktualizačný online servis vrátane technickej podpory a konzultácií - nikdy tak neostanete bez pomoci, keď to budete najviac potrebovať !

Zaručený elektronický podpis pre daňový úrad a colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok (116,58 € / 139,90 €)Platnosť certifikátu KEP dva roky (141,58 € / 169,90 €)Platnosť certifikátu KEP tri roky (166,58 € / 199,90 €)

Zaručený elektronický podpis pre daňový úrad a colnú správu - obnovenie KEP:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok (66,58 € / 79,90 €)Platnosť certifikátu KEP dva roky (91,58 € / 109,90 €)Platnosť certifikátu KEP tri roky (124,92 € / 149,90 €)

Doplnkové služby k daňovému úradu a colnej správe:

INŠTALÁCIA softwéru pre DAŇOVÝ ÚRAD: na pobočke alebo na diaľku - (24,91 € / 29,90 €)INŠTALÁCIA softwéru pre DAŇOVÝ ÚRAD: osobne u klienta (BA a okolie) - (41,58 € / 49,90 €)INŠTALÁCIA a nastavenie softwérov pre COLNÚ SPRÁVU: na pobočke alebo na diaľku - (49,92 € / 59,90 €)INŠTALÁCIA a nastavenie softwérov pre COLNÚ SPRÁVU: osobne u klienta (BA a okolie) - (74,92 € / 89,90 €)ZAŠKOLENIE do používania a využitie KEP na DAŇOVOM ÚRADE a v aplikácii eDane, inštalácia programového vybavenia, registrácia KEP na portáli www.financnasprava.sk, vyskúšanie podpisovania KEPom - (29,08 € / 34,90 €)REGISTRÁCIA na daňovom úrade (BA a okolie) - (33,25 € / 39,90 €)

Ďalšie služby:

Aktualizačný servis a technická podpora pre daňový úrad a colnú správu:

Aktualizačný online servis na 1 rok - (24,91 € / 29,90 €)Aktualizačný online servis na 2 roky - (45,75 € / 54,90 €)Aktualizačný online servis na 3 roky - (66,58 € / 79,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 1 rok - ( 58,25 € / 69,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 2 roky - (113,25 € / 135,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 3 roky - (166,58 € / 199,90 €)Servisný výjazd technika - (33 € / 39,60 €) + cestovné náhradyCestovné náhrady za jeden km - (0,33 € / 0,40 €)Konzultácie - každých začatých 30 minút - (12,42 € / 14,90 €)Konzultácie - po následnom zakúpení služieb alebo softwaru - (bezplatne)

Licencia QSign - rozšírenie o možnosť podpisovať ZEPom aj samostatné prílohy: (napríklad pre obchodný register, kataster, súdy, verejné obstarávania a pod.)

Licencia QSign Premium (79 € / 94,80 €)Licencia QSign BatchSigner (349 € / 418,80 €)

*Aplikácia QSign Premium / BatchSigner je naviazaná na počítač, na ktorom bude aktivovaná a má neobmedzenú platnosť. Verzia BatchSigner je vhodná na dávkové podpisovanie viacerých dokumentov NARAZ, čo výrazne šetrí čas a náročnosť pri podpisovaní (vhodné pre právnické a advokátske kancelárie)

Služba časovej pečiatky (povinná pri podaniach na kataster a súdy):

mám záujem o službu časovej pečiatky

Váš operačný systém (32 alebo 64 bit, označiť môžete aj viac druhov):

Windows XPWindows VistaWindows 7Windows 8, 8.1Windows 10

Ste už náš klient ? Ak áno, určite máte nárok na zľavu. Ak nie, získajte ju !

ÁnoNie

Meno a Priezvisko (povinné):

Obchodné meno spoločnosti:

IČO spoločnosti:

DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

Zadajte Váš email (povinný):

Vaše telefónne číslo (povinné):

Napíšte nám, kedy sa Vám môžeme ozvať s upresnením objednávky a termínu jej vybavenia:

Poznámka:

Vyhlásenie: Udeľujem týmto slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov, prijaté Európskym parlamentom a Radou - General Data Protection Regulation – GDPR spoločnosti BACKGROUND s.r.o. na účely poskytovania služieb pre mňa ako klienta. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania, najdlhšie však na dobu určitú 10 rokov. Som si vedomý/á, že tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

Vyhlásenie BACKGROUND s.r.o.: Spoločnosť sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa najnovšieho nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ich ani nezneužiť.

Napíšte prosím "Súhlasím" (povinné):

Antispam - opíšte text z obrázka:

captcha

Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.

Pozn.: K vybaveniu KEP je potrebné plnomocenstvo, ktoré Vám po odoslaní objednávky pošleme emailom.

*Časová pečiatka je povinná vždy pri zaslaní podania na kataster a na súdy prostredníctvom emailu. Prvá cena je uvádzaná bez DPH, druhá s DPH. Výška DPH je 20%. Sme platcami DPH. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny bez predchádzajúceho upozornenia. Služba časovej pečiatky a certifikáty pre kvalifikovaný elektronický podpis sú zabezpečované CA Disig.

Pre objednanie našich služieb, softwéru k kvalifikovanému elektronickému podpisu, programov k podpisovaniu a zasielaniu elektronických faktúr a spoľahlivému zálohovaniu Vašich dát nás prosím kontaktujte.

Pozn.: Bezpečné zariadenia vydávané 1.CA k elektronickému bankovníctvu sú blokované na vydanie nového kvalifikovaného elektronického podpisu inou registračnou alebo certifikačnou autoritou. V tomto prípade je potrebné zabezpečiť si novú kartu. Tento kvalifikovaný certifikát je však možné využívať na všetky elektronické podania a konania. Viac o ďalšom využití elektronického podpisu sa dozviete tu.

buďte prvý

Zanechajte odkaz

Váš email nebude zverejnený.


*