KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu

S kvalifikovaným elektronickým podpisom / KEPom môžete podpisovať podania nielen na daňový úrad a/alebo colnú správu, ale aj mnohé ďalšie.

Ak ste účtovná kancelária a potrebujete

 • podpisovať inak ako cez eObčiansky
 • sa bez stresu nechať zastúpiť počas Vašej neprítomnosti - dovolenky, PN či OČR alebo
 • potrebujete mať vy alebo Vaši kolegovia/kolegyne záložné riešenie na podpisovanie

OBJEDNAJTE si KEP na tokene a:

 • ušetríte si starosti
 • kedykoľvek ho budete mať vy alebo kolegovia/kolegyne v kancelárii k dispozícii na posielanie podaní, hlásení, žiadostí to aj bez Vašej osobnej prítomnosti.

Kedže eObčiansky musíte mať stále pri sebe ale môže sa tiež napríklad poškodiť, stratiť alebo zablokovať, potom si veľmi ľahko viete spočítať, ako je výhodné mať KEP aj na tokene - stačí uviesť napríklad len nepodanie DPHčky za jedno obdobie pre 20 klientov a hneď ušetríte minimálne 600 Eur.

Zvoliť si môžete 1,2 alebo 3 ročnú platnosť KEPu:

Nový KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

KEP jeden rok: 124,92 € / 149,90 €
KEP dva roky: 149,92 € / 179,90 € (89,95 € / 1 rok)
KEP tri roky: 174,92 € / 209,90 € (69,97 € / 1 rok)

Obnovenie certifikátu KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

KEP jeden rok: 66,58 € / 79,90 €
KEP dva roky: 91,58 € / 109,90 € (54,95 € / 1 rok)
KEP tri roky: 124,92 € / 149,90 € (49,97 € / 1 rok)

Tiež ak v blízkej dobe plánujete výmenu počítačov, ponúkneme Vám nielen ich dodanie (notebooky, stolné, servery) ale aj inštaláciu v štýle PLUG & PLAY. Softwér k ePodpisu totiž môžete mať na viacerých počítačoch naraz.

 
Objednať TERAZ

 
Náš tip: Zároveň sa o Vás postaráme aj v prípade problémov pri podpisovaní - objednajte si aj technickú podporu a konzultácií - nikdy tak neostanete bez pomoci, keď to budete najviac potrebovať. Vaše požiadavky riešime prakticky ihneď, najneskôr do 48 hodín, k dispozícii je Vám v prípade potreby aj služba zaslania podaní z našej kancelárie.

Služba vydania KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu obsahuje:

 • kvalifikovaný elektronický podpis (KEP),
 • bezpečné zariadenie - USB token alebo čipovú kartu s čítačkou
 • aktuálne ovládače a software k bezpečnému zariadeniu,
 • zastúpenie pri vydaní na pobočke certifikačnej/registračnej autority Disig, a.s.,
 • osobné doručenie v Bratislave alebo expresné doručenie poštou 1.triedou kamkoľvek na územie Slovenska a Európskej únie (za cenu poštovného).

 
Objednať TERAZ

*Prvá cena je uvádzaná bez DPH, druhá s DPH. Výška DPH je 20%. Sme platcami DPH. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny bez predchádzajúceho upozornenia.

Komentáre/reakcie/otázky

 1. Dobrý deň. Som účtovníčka, chcem vybaviť elektronický podpis na USB klúč pre osobu, ktorá má s.r.o. na SR ale je zahraničná osoba, občan HU. Dá sa to vybaviť cez diaľku. On nevie po slovensky.
  Ďakujem.

 2. Dobrý den, prosím poraďte. Potřebuji pro svého klienta získat elektronický přístup – kontakt na slovenskou finanční správu pro pravidelný výpočet a podání daně z příjmu na Slovensku. Klient i já jsme oba holandskými rezidenty. Klient občas na SK pracuje, pobírá mzdu a platí slovenskou daň z příjmu. Jak získat co nejrychleji tento elektronický přístup bez cesty na Slovensko? Předem velmi děkuji za odpověď. S pozdravem, I.Ruttenová

 3. Dobrý deň p.Janecová.

  Najskôr ďakujem za Vašu správu.

  Službu samozrejme poskytujeme aj bez nutnosti návštevy Slovenska – stačí po telefonickom rozhovore a vzájomnej dohode vyplniť a overiť (najlepšie na slovenskej ambasáde, aby sa overenie s apostilou nemuselo prekladať) potrebné dokumenty a zaslať ich k nám podľa toho, o aké všetky služby máte záujem. Ak máte záujem aj o ceny konkrétnych služieb, nájdete ich v našom cenníku alebo všetko Vám radi vysvetlíme aj podrobnejšie a zašleme v Ponuke.

  Prajem pekný deň.

 4. Dobrý deň p.Ruttenová.

  Nech sa páči, pre Vášho klienta vieme všetko na diaľku zabezpečiť – vybavenie a zaslanie ePodpisu, registráciu a autorizáciu na Finančnej správe, napárovanie spoločnosti na konto + inštaláciu potrebných programov k podpisovaniu. Telefonicky sa spojíme, objasním Vám celý postup a pošlem potrebné podklady.

  Želám všetko dobré.

Zanechajte odkaz

Váš email nebude zverejnený.


*