KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu

S kvalifikovaným elektronickým podpisom / KEPom pre daňový úrad a/alebo colnú správu môžete podpisovať podania na daňový úrad a/alebo colnú správu – po novom finančnú správu. Podpisovanie a zasielanie podaní na daňový úrad prebieha cez aplikáciu eDane (v prostredí Windows alebo Java) alebo cez internetový prehliadač

 • Mozillu Firefox
 • Google Chrome alebo
 • Microsotf EDGE v novšej verzii

pri podaniach na colnú správu cez EKR, SPD klienta a ďalšie, podľa typu zasielaných hlásení.

Zvoliť si môžete 1,2 alebo 3 ročnú platnosť kvalifikovaného elektronického podpisu, pričom ak si vyberiete ePodpis s dlhšou dobou platnosti, bude pre Vás zriadenie KEP výhodnejšie. Tiež ak v blízkej dobe plánujete výmenu počítačov v ponuke presne pre Vás zohľadníme aj to - stačí si ju vyžiadať.

Navyše - kvalifikovaným elektronickým podpisom môžete podpisovať kdekoľvek, tzn. aj na dovolenke či doma, kde budete mať bezpečný prístup na internet a budete mať nainštalovaný softwér potrebný k podpisovaniu. Výhodou je, že softwér k ePodpisu môžete mať aj na viacerých počítačoch naraz.

Služba vydania KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu obsahuje:

 • kvalifikovaný elektronický podpis (KEP),
 • bezpečné zariadenie - USB token alebo čipovú kartu s čítačkou
 • aktuálne ovládače a software k bezpečnému zariadeniu,
 • zastúpenie pri vydaní na pobočke certifikačnej/registračnej autority Disig, a.s.,
 • osobné doručenie v Bratislave alebo expresné doručenie poštou 1.triedou kamkoľvek na územie Slovenska a Európskej únie (za cenu poštovného).

Nový KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 116,58 € / 139,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 141,58 € / 169,90 € (84,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 166,58 € / 199,90 € (66,63 € / 1 rok)

Obnovenie certifikátu KEP pre daňový úrad a/alebo colnú správu:

Platnosť certifikátu KEP jeden rok: 66,58 € / 79,90 €
Platnosť certifikátu KEP dva roky: 91,58 € / 109,90 € (54,95 € / 1 rok)
Platnosť certifikátu KEP tri roky: 124,92 € / 149,90 € (49,97 € / 1 rok)

 
Objednať TERAZ
 
Náš tip: Objednajte si k Vášmu KEPu aj 1,2 alebo 3 ročnú technickú podporu a konzultácií - nikdy tak neostanete bez pomoci, keď to budete najviac potrebovať. Vaše požiadavky riešime prakticky ihneď, najneskôr do 48 hodín, k dispozícii je Vám v prípade potreby aj služba zaslania podaní z našej kancelárie.

*Prvá cena je uvádzaná bez DPH, druhá s DPH. Výška DPH je 20%. Sme platcami DPH. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. si vyhradzuje právo kedykoľvek zmeniť ceny bez predchádzajúceho upozornenia.

Komentáre/reakcie/otázky

 1. Dobrý deň. Som účtovníčka, chcem vybaviť elektronický podpis na USB klúč pre osobu, ktorá má s.r.o. na SR ale je zahraničná osoba, občan HU. Dá sa to vybaviť cez diaľku. On nevie po slovensky.
  Ďakujem.

 2. Dobrý den, prosím poraďte. Potřebuji pro svého klienta získat elektronický přístup – kontakt na slovenskou finanční správu pro pravidelný výpočet a podání daně z příjmu na Slovensku. Klient i já jsme oba holandskými rezidenty. Klient občas na SK pracuje, pobírá mzdu a platí slovenskou daň z příjmu. Jak získat co nejrychleji tento elektronický přístup bez cesty na Slovensko? Předem velmi děkuji za odpověď. S pozdravem, I.Ruttenová

 3. Dobrý deň p.Janecová.

  Najskôr ďakujem za Vašu správu.

  Službu samozrejme poskytujeme aj bez nutnosti návštevy Slovenska – stačí po telefonickom rozhovore a vzájomnej dohode vyplniť a overiť (najlepšie na slovenskej ambasáde, aby sa overenie s apostilou nemuselo prekladať) potrebné dokumenty a zaslať ich k nám podľa toho, o aké všetky služby máte záujem. Ak máte záujem aj o ceny konkrétnych služieb, nájdete ich v našom cenníku alebo všetko Vám radi vysvetlíme aj podrobnejšie a zašleme v Ponuke.

  Prajem pekný deň.

 4. Dobrý deň p.Ruttenová.

  Nech sa páči, pre Vášho klienta vieme všetko na diaľku zabezpečiť – vybavenie a zaslanie ePodpisu, registráciu a autorizáciu na Finančnej správe, napárovanie spoločnosti na konto + inštaláciu potrebných programov k podpisovaniu. Telefonicky sa spojíme, objasním Vám celý postup a pošlem potrebné podklady.

  Želám všetko dobré.

Zanechajte odkaz

Váš email nebude zverejnený.


*