O nás

Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. bola založená v roku 2oo6 s cieľom pomáhať malým a stredným podnikateľom a firmám a vytvárať zázemie pre ich podnikanie. Časom sa k nim pridali aj mnohé strategické slovenské ako aj nadnárodné spoločnosti, na spoluprácu s ktorými sme patrične hrdí. Preto BACKGROUND s.r.o. stále vylepšuje svoje služby a najnovšie sme pre našich klientov využívajúcich zaručený elektronický podpis spustili aktualizačný servis ako aj vzdialenú technickú podporu cez program TeamViewer.

Ak ste sa však ešte len teraz rozhodli podnikať, pomôžeme Vám pri výbere typu spoločnosti a jej založení. Ak už podnikáte, uskutočníme vo Vašej spoločnosti požadované zmeny.

S nami samozrejme ušetríme aj na poplatkoch, nakoľko disponujeme všetky podania už od roku 2008 zasielame elektronicky podpísané kvalifikovaným elektronickým podpisom (KEP).

V roku 2010 sme pre Váš maximálny komfort spustili nový portál a službu - vybavenia kvalifikovaných elektronických podpisov vrátane doručenia.

Spolupracujeme tiež so znalcami v odbore certifikácie ISO 9001 a preto pri skvalitňovaní a zefektívňovaní Vašich činností využite prípravu na certifikáciu, recertifikáciu alebo audit na ISO 9001, 14001 a 18001.

Pri kúpe či predaji Vašich nehnuteľností určite oceníte poradenstvo v oblasti ohodnotenia nehnuteľností a širokej tematiky stavebného zákona. Pomôžeme nielen pri príprave podkladov ohľadne súdnych sporov týkajúcich sa nehnuteľností, ich rozdelenia či odhadu škôd pri použití nesprávneho stavebného postupu ale aj mnohých iných.

Ak chcete vedieť, ako ešte lepšie uspieť v konkurečnom prostredí odpoveď je jasná – strategický prieskum trhu.

Ozvite sa a staňte sa tiež našim klientom. Tešíme sa na Vás!

BACKGROUND s.r.o. - Podnikateľské poradenstvo od roku 2006.