Podpora

Pred používaním kvalifikovaného (zaručeného) elektronického podpisu - KEP - si podľa typu Vášho operačného systému nainštalujte vhodné ovládače a software. Doporučujeme používať na podpisovanie iba počítače alebo notebooky s nainštalovaným legálnym, pravidelne aktualizovaným softwérom, aktualizovaným antivírusovým a anti-malwarovým programom. Ak používate elektronický podpis, nenavštevujte podozrivé a nedôveryhodné webstránky.

Ak potrebujete pomoc pri inštalácii programov ku KEP, objednajte si inštaláciu softwéru a aktualizačný servis a všetky informácie budete mať k dispozícii 24 hodín denne. Ak by sa predsa len pri podpisovaní vyskytol akýkoľvek problém, s riešením Vám pomôže naša Technická podpora, vďaka kotrej ušetríte nielen svoj čas a hodiny trápenia nad vyriešením problému, ale v kritickej chvíli možno aj stovky eur.

Stačí si vybrať:


Podpora pre elektronický občiansky preukaz, QSign a časová pečiatka
Elektronické občianske preukazy, QSign a časová pečiatka
 
podpora pre...Elektronické občianske preukazy, QSign a časová pečiatka,
daňový úrad a colná správa

 
podpora pre...Elektronické občianske preukazy, QSign a časová pečiatka,
daňový úrad, colná správa,
obchodný, živnostenský register, kataster, súdy a ďalšie

 
 
DirectLine: +421 948 333 043
email: obchod@zarucenyelektronickypodpis.eu

Náš tip: Kto sú naši klienti a ako sú spokojní ?

Rýchle odkazy:

  • QSign - aplikácia na podpisovanie dokumentov .pdf, .rtf, .doc, .txt, .tiff, .png, .jpg, .bmp, .gif a .xml formulárov obchodného registra zaručeným elektronickým podpisom, overenie ZEP je zadarmo - stiahni QSign tu
  • Časová pečiatka - služba na pridanie presného času k podpisaným dokumentom .pdf, .rtf, .doc, .txt, .tiff, .png, .jpg, .bmp, .gif a .xml formulárov obchodného registra zaručeným elektronickým podpisom
  • vzdialený prístup na počítač - TeamViewer 13.0
    TW

    Kliknutím na obrázok stiahni TeamViewer

  • Po stiahnutí TeamViewer spustite a nadiktujte technikovi ID a heslo, ktoré uvidíte na obrazovke počítača. Návod na spustenie alebo inštaláciu nájdete tu.

Náš tip: Pravidelne si zálohujte Vaše údaje ako aj celý systém vo funkčnom stave na externý disk - ušetríte si starosti, mnohohodinovú opätovnú inštaláciu a nastavovanie systému.