Ohodnotenie našej dlhoročnej práce

Sme radi, že vieme a môžeme našim klientom stále rýchlo a kvalitne pomáhať a preto nám poskytli spätnú väzbu. Stačí už len kliknúť:
 

Ak máte chvíľu, budeme radi, ak vyjadríte svoj názor aj vy. Alebo máte nápad na zlepšenie alebo rozšírenie našich služieb ?

 
 
"Technickú podporu zo strany spoločnosti BACKGROUND s.r.o. hodnotím ako vysoko profesionálnu a spoľahlivú. Ako laikovi v tejto oblasti mi vždy bola poskytnutá promptná a kvalitná pomoc na riešenie všetkým problémov v súvislosti s používaním zaručeného elektronického podpisu a jeho využitia pri elektronickej komunikácii s úradmi. Aktualizačný servis spoločnosti mi pomáha zorientovať sa a využiť všetky novinky ohľadom zaručeného elektronického podpisu. Som maximálne spokojná."

JUDr. Jana Ivánová, advokát


 
 
"So službami Vašej spoločnosti som veľmi spokojný. Predovšetkým oceňujem technickú podporu, a to nielen vo forme konzultácii ale aj vo forme vzdialeného prístupu do môjho počítača v prípade problémov, ktoré ja ako laik nedokážem vyriešiť. S takouto podporou a promtnosťou by som v prípade portálu verejnej spravy určite nemohol počítať."

JUDr. Viliam Pogran, advokát


 
 
Používanie ZEP vo všeobecnosti hodnotím vysoko kladne, uľahčilo mi to komunikáciu s úradmi a takisto významne znížilo náklady na súdne poplatky. Pokiaľ ide o služby, technickú podporu a aktualizačný servis zo strany poskytovateľa ZEP, tieto boli poskytované na vysokej úrovni. Mimoriadne pozitívne hodnotím najmä flexibilnosť, ochotu, ústretovosť a odbornosť pracovníkov poskytovateľa ZEP pri optimalizácii využitia ZEP.

JUDr. Tomáš Bardelčík, advokát


 
 
So službami spoločnosti BACKGROUND s.r.o. som bola veľmi spokojná. Poskytnutý servis bol kvalitný, spoľahlivý, promptný a spĺňal aj tie najprísnejšie požiadavky, ktoré zákazník môže vyžadovať.

JUDr. Tatiana Kubačková, LL.M., advokát


 
 
Ste najlepší na trhu, nemáte konkurenciu a služby sú famózne. Technická podpora je taká, že s lepšou som sa nestretol ani pri veľkých mobilných operátoroch...

JUDr. Jozef Klimko, advokát


 
 
Po opakovanom využití Vašich služieb v súvislosti s prípravou softwéru na elektronickú komunikáciu s orgánmi verejnej správy chcem oceniť Vašu ústretovosť, odbornosť a kvalitu Vašich služieb a verím, že sme položili základ budúcej spolupráce. Ďakujem.

JUDr. Jozef Boledovič, advokát


 
 
Ďakujem Vám, ste NAJ!!!!! Čo by som bez Vás robila 🙂

JUDr. Štellmachová Katarína, advokát


 
 
Ďakujem pekne za vašu pomoc s elektronickým podpisom. Neskutočne ste mi pomohli.

Andrea Krausová, konateľka cestovnej agentúry Zoraya s.r.o.


 
 
Čo sa týka našej spolupráce som od začiatku veľmi spokojná. Preto som Vás aj ďalej odporučila. Od začiatku až po dnes spokojná, prišli ste ku mne, tj. nemala som starosti a všetko ste mi podrobne trpezlivo vysvetlili. Kedykoľvek ste mi boli k dispozícii a vždy ste mi poradili. Čo sa týka softwaru od vás /token/ - všetko funguje na 100%. Boli ste aj tak láskaví a poslali mi vzorové splnomocnenia ohľadom ZEP. Ak sa ma bude niekto pýtať, vždy Vás doporučím. Ďakujem krásne.

Natália Štefková Rácová, N-tax, s.r.o.
účtovné a daňové poradenstvo


 
 
"Děkuji za vaše služby, byly skvělé. Komunikace velmi příjemná a efektivní."

Ing. Petra Poupová
daňový poradca, SCH - EKONOM s.r.o., Česká republika


 
 
U spoločnosti BACKGROUND s.r.o. sme si objednali službu ZEP. Na úvodnom školení nám bolo vysvetlené všetko, čo potrebujeme k práci so ZEP-om, ako s tým pracovať. Oceňujeme veľkú pomoc nielen pri prvom podaní a taktiež ústretový prístup pri riešení akýchkoľvek otázok súvisiacich s elektronickými podaniami. Nemôžeme vynechať aktualizačný servis. Pri akejkoľvek zmene máme všetko v maily. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. môžeme iba odporúčať ak si chcete zadovážiť službu ZEP.

Lívia Kolníková, Perfect Consulting s.r.o.
poradenská spoločnosť


 
 
Od roku 2013 využívame služby technickej podpory a aktualizačného servisu Vašej spoločnosti. Od začiatku spolupráce hodnotíme komunikáciu a služby ktoré nám poskytujete na vysokej odbornej úrovni, veľmi promtné reakcie na naše požiadavky a ich vyriešenie v najkratšom možnom čase. So službami spoločnosti sme veľmi spokojní.

Mgr. Libuša Kunschová, DUES s.r.o.
účtovné a daňové poradenstvo


 
 
Služby spoločnosti BACKGROUND s.r.o. hodnotím ako vysoko profesionálne. Ja som si ZEP objednala koncom roka 2012, najmä pre účely podávania na ŽR a OR. Ďakujem hlavne p. Kalapošovi, ktorý mi hlavne v úvode veľa pomáhal, prvé podanie na OR bolo dosť komplikované, nebyť jeho pomoci, asi by som to vzdala... A nielen v úvode, musím napísať, že hocikedy, ak v týchto veciach potrebujem poradiť, je vždy ochotný stráviť svoj čas dlhým telefonovaním, aj asistovaním cez Team Viewer, čo naozaj veľmi oceňujem. Som rada, že som si vybrala práve vás.

Ing. Marcela Hatráková
účtovné a finančné poradenstvo


 
 
Bola som spokojná s poskytovanými službami. Úžasná spolupráca s pánom Kalapošom, ústretovosť, ochota, spokojnost. Veľká vďaka 🙂

Mgr. Nataša Drahošová


 
 
So spoločnosťou BACKROUND s.r.o. som veľmi spokojná. Ako začiatočníka s elektronickým podpisom ma Managing Director zaškolil, aby som podanie bola schopná zvládnuť, tj. podpísať a podať či už na živnostenský alebo obchodný register. So službami som veľmi spokojná. Kedykoľvek mám technický, prípadne iný problém, vždy sú mi ochotní poradiť. Často konzultujem veci cez telefón. Spoločnosť BACKROUND s.r.o. ma taktiež informuje o zmenách v legislatíve a s tým je spojená aj aktualizácia softvéru. Postup inštalácie mi bol taktiež ochotne a podprobne vysvetlený aj napriek tomu, že som manuál dostala mailom. Ešte raz ďakujem za pomoc!

Mgr. Eva Lalíková
právne poradenstvo


 
 
Som veľmi spokojný s poskytovanými službami, predovšetkým s rýchlou asistenciou pri akýchkoľvek problémoch.

JUDr. Maroš Minčík
advokát


 
 
"Máme konečne po povinnostiach spojených s podaním daňových priznaní dane z príjmov za rok 2013. Samozrejme pre tých, čo nevyužili možnosť si termín predĺžiť o 3 mesiace. Prvýkrát sme mali povinnosť, čo sa týka právnických osôb a fyzických osôb podnikateľov, podávať daňové priznanie aj so všetkými prílohami elektronicky. Tu by som sa chcel pristaviť s poukázaním, s akými problémami sme sa museli boriť, kým sme si uvedenú povinnosť splnili. Premiér Fico sa hrdil tvrdením, že po kolapse daňového systému za ministrovania Ivana Mikloša, dala táto vláda všetko do poriadku a vytvorila funkčný systém. No to bolo len tvrdenie. Chcel by som poukázať na nedostatky, s ktorými sme museli zápasiť, kým sme si vyššie uvedenú povinnosť splnili.

Neviem, či sa našiel niekto, kto bez priebežných konzultácií dokázal sa prehrýzť cez úskalia odosielania jednotlivých častí účtovnej závierky systémom Finančnej správy (FS). Ja sa považujem za dostatočne počítačovo gramotného človeka, aby som vedel pri dobre dialógovo riešenom SW, pracovať s ním samostatne. No v tomto prípade to nešlo. Prvý problém mi nastal už pri prihlasovaní sa do systému. Používam prehliadač Google Chrome. Vstup cez ZEP mi bol odopretý. Pri prihlasovaní cez ID a heslo, zase boli jednotlivé tehličky systému neaktívne. Preto som musel volať podporu FS v Banskej Bystrici. Po polhodinovom telefonáte mi pani na druhej strane konštatoval, že mi chýba 1 komponent pre podpisovanie. Mám si ho vraj stiahnuť z internetu.

Preto som hneď kontaktoval dodávateľa môjho ZEP-u firmu BACKGROUND s.r.o., konkrétne jej predstaviteľa p. Róberta Kalapoša, aby mi v tej veci pomohol. Pán Kalapoš ma hneď vyviedol z omylu, že pani na FS ma nedostatočne informovala, pretože aj bez chýbajúceho komponentu systém funguje v prehliadači Internet Explorer. Podpora zo strany uvedenej firmy sa nedala porovnať s tým, čo predviedli konzultanti na FS. Pán Kalapoš so mnou na vlastné náklady strávil telefonicky pol hodiny pri podávaní jedného DP s prílohami.

Keďže obhospodarujem 6 firiem, mal som ešte určité ťažkosti pri podávaní ďalších DP. Konzultantky na FS boli síce milé, no ich rady si navzájom odporovali. Jedna tvrdila, aby som išiel cez prehliadač Mozila, druhá tvrdila, že sa nemám prihlasovať cez ZEP, ale cez ID a heslo. Proste protichodné a zavádzajúce rady. Moje zhrnutie funkčnosti systému je asi takéto:

1) Systém je dialógovo nedostatočne riešený,
2) Je pomalý a náchylný na skolabovanie v situáciách väčšieho množstva prihlásených užívateľov,
3) Nechová sa rovnako pri prihlásení cez rôzne prehliadače

To však človek musí zažiť na vlastnej koži. Neviem si predstaviť, ako tieto ťažkosti riešili drobní živnostníci, ktorí si vedú ručne jednoduché účtovníctvo a ani nemajú PC.
Systém FS mi veľmi pripomína rukopis systému, ktorý používa VšZP. Ten tiež je stavaný, ale aj podmienený, používaním prehliadača Internet Explorer."

Ing. Dušan Čičmanec, Ekonomy Service s.r.o.
účtovné a daňové poradenstvo


 
 
17.6.som podľa referencií oslovil menovanú firmu - zaslali mi splnomocnenie na vybavenie ZEP, po overení notárom som ho poslal poštou 1.triedou a dnes (19.6.) mi obratom doručili nový ZEP. Od 9hod. sa inštalovalo z Bratislavy na diaľku. Vedel som urobiť iba to, čo pán na druhej strane povedal - zaškrtnite domček hore, alebo ozubené koliesko a pod. Následne som potreboval zistiť chybu v programe, čo mi odoslala colná správa, s odborníkom na PC a technikmi col.strediska sme to riešili do 14hodiny. Nakoniec pán z BA to za nich opravil a mohli sme pracovať. Zaplaťte si u nich tech.podporu a ušetríte 5 rokov života. Práca so štátnymi úradmi - raz sú na obede, raz Vám dajú k telefónu niekoho iného, raz to chcú nafotiť, potom pošlú link na nainštalovanie toho, čo ste už od colnej správy dostali a máte to dávno nainštalované. Niežeby sa nesnažili, ale aj tak nič neporiešili, ale čo, skúste si to aj vy. Ja som však bol spokojný s poskytovanými službami a podporou BACKGROUND s.r.o..

Pavol Juričko, Správa lesov Zborov, s.r.o.


 
 
Služba vybavená promptne bez akýchkoľvek problémov! Vrelo odporúčam pána Kalapoša.

Eva Steinhauserová, Q&OC Partners s. r. o.
účtovné a daňové poradenstvo


 
 
Spolupráca a komunikácia s klientom na vynikajúcej úrovni, ústretovosť, čo sa v dnešnej dobe veľmi málo vidí. Skúsenosť mám aj s negatívnymi reakciami od iných firiem a preto do budúcna si radšej zvolím spoluprácu nie podľa ceny, ale podľa prístupu ku klientovi. Držím palce v ďalšej práci a prajem veľa úspechov.

Ivana Červeňová, ELITCargo, s. r. o.
medzinárodná a vnútroštátna nákladná doprava


 
 
S "online" pomocou pána Kalapoša sme boli nadmieru spokojní, previedol nás celým procesom nielen elektr. podpísania dokumentov (čo by sa čakalo že bude podstata podpory), ale aj vypĺňania formuláru na slovensko.sk, čo je portál verejnej správy. Prekvapujúco vedel o problematike viac, než zodpovední pracovníci ako portálu, tak i živnostenských úradov. V podstate nebyť pomoci pána Kalapoša a jeho absolútnej orientácie v problematike, tak by som portál štátnej správy využiť nemohol. Pri pomoci postupoval spôsobom, ktorý očakávam: steb-by-step podrobný support, presne vie čo zákazník chce, a vie kde je problém a ako ho treba vyriešiť. Som rád že firma Fox Consulting môže využívať služby partnera, ktorý má takýchto odborníkov. Chcem vyjadriť p. Kalapošovi a firme BACKGROUND s.r.o., úprimné poďakovanie.

MUDr. Rudolf Straka, Fox Consulting, s.r.o.
účtovné a daňové poradenstvo


 
 
Vážená spoločnosť! Objednala som si u Vás ZEP na základe dobrej referencie ľudí zo svojho okolia. Potvrdilo sa, že ústna reklama je najúčinnejšia... Mimoriadne si vážim ochotu a promtnú technickú pomoc pána Kalapoša, bez jeho pomoci by som nebola zvládla elektronické podanie žiadosti o vratku DPH z krajín EÚ. Služby Vašej spoločnosti budem propagovať a je mi cťou, že môžem byť Vašou zákazníčkou. Opätovne Vám ďakujem!

Ing. Adriana Darázsová, D&A Incentive Travel, s.r.o.
organizovanie konferencií,
spoznávacích a insentívnych pobytov


 
 
Ďakujem Vám veľmi pekne za profi promptnú reakciu a teším sa nabudúce.

Ing. Mária Danáková, IMAO group, a.s.
veľkoobchod a maloobchod
s elektroinštalačným materiálom a svietidlami


 
 
Bola som spokojná s poskytovanými službami. Na vašich službách by som nemenila nič. Pán bol veĺmi milý, ochotný, pomohol mi zo všetkým, ďakujem.

Ingrida Gajdošová, INPEDA s.r.o.
stavebné práce

 
 
Príjemná, ústretová komunikácia, ktorá mi pomohla zorientovať sa a nájsť, čo som potreboval. Veľmi pekne ďakujem.

PhDr. PaedDr. Michal Pankevič, PhD., BBA


 
 

Tu sa môžete vyjadriť k našim službám aj vy a budeme radi, keď nám zašlete Váš názor. Tiež ak máte akékoľvek nápady na zlepšenie alebo rozšírenie našich služieb, smelo nám ich napíšte. Ďakujeme Vám.

  Bol som spokojný(á) s poskytovanými službamiToto by ste naozaj mohli zlepšiťNa Vašej stránke by som rád našiel/našlaIné...

  Váš názor, postreh či návrh:

  Meno a Priezvisko (povinné):

  Obchodné meno spoločnosti:

  IČO spoločnosti:

  DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

  Zadajte Váš email (povinný):

  Vaše telefónne číslo (povinné):

  Vyhlásenie: Udeľujem týmto slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov, prijaté Európskym parlamentom a Radou - General Data Protection Regulation – GDPR spoločnosti BACKGROUND s.r.o. na účely poskytovania služieb pre mňa ako klienta. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania, najdlhšie však na dobu určitú 10 rokov. Som si vedomý/á, že tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

  Vyhlásenie BACKGROUND s.r.o.: Spoločnosť sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa najnovšieho nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ich ani nezneužiť.

  Napíšte prosím "Súhlasím" (povinné):

  Antispam - opíšte text z obrázka:

  captcha

  Potvrdenie prijatia Vašej správy Vám zašleme emailom. Ďakujeme.