Technická podpora a aktualizačný servis

Našim stálym ako aj novým klientom poskytujeme už od roku 2009 pomoc a poradenstvo pri problémoch s používaním kvalifikovaného elektronického podpisu. Ak už máte naše služby objednané, kliknite prosím sem. Ak ešte nie, vyberte si aj vy:
 

Aktualizačný online servis

Chcete mať aktuálne informácie o KEP prístupné 24 hodín denne, 365 dní v roku ? Objednajte si ročný, dvojročný alebo trojročný aktualizačný online servis a počas zvoleného obdobia získate:

 • neobmedzený prístup k prémiovému a chránenému obsahu našich webstránok
 • presné návody, rady a tipy na inštaláciu a aktualizáciu programov
 • zaujímavé zľavy na ďalšie služby a softwér

 

Aktualizačný online servis + technická podpora

Ak však chcete mať nielen aktuálne informácie prístupné 24 hodín denne po celý rok, ale aj vzdialenú a osobnú technickú podporu vrátane konzultácií, objednajte si ročný, dvojročný alebo trojročný aktualizačný online servis s technickou podporou. Získate:

 • neobmedzený prístup k prémiovému chránenému obsahu našich webstránok
 • presné návody, rady a tipy na inštaláciu a aktualizáciu programov
 • osobnú (na pobočke) alebo vzdialenú podporu cez TeamViewer
 • možnosť telefonických, emailových a osobných konzultácií vrátane pomoci s riešením situácie
 • zadanie akéhokoľvek dopytu a otázky týkajúcej sa elektronickej komunikácie so ZEP a
 • vyriešenie Vášho problému v pracovných dňoch najneskôr do 24 hodín
 • + zaujímavé zľavy na ďalšie služby a softwér

Náš tip: Ako sú spokojní naši klienti ?
 

Aktualizačný online servis + technická podpora PLUS do 59 minút

Obsahuje rovnaké služby ako "Aktualizačný online servis + technická podpora", navyše Vám však zašleme aj priame telefónne číslo, na ktorom Vám bude k dispozícii IT technik denne medzi 7 - 21 hodinou, po predchádzajúcej dohode aj dlhšie.

 Všetky typy technickej podpory sú poskytované na diaľku cez program TeamViewer (otvoriť bez inštalácie), v prípade potreby aj telefonicky.

Pozn.: Ak potrebujete technickú podporu pre využitie elektronických služieb Všeobecnej zdravotnej poisťovňe, obráťte sa prosím priamo na VšZP na čísle 0850 003 003.

Pre objednanie technickej podpory prosím vyplňte nasledujúci formulár alebo nás kontaktujte:

  Aktualizačný servis a technická podpora pre daňový úrad a colnú správu:

  Aktualizačný online servis na 1 rok - (24,91 € / 29,90 €)Aktualizačný online servis na 2 roky - (45,75 € / 54,90 €)Aktualizačný online servis na 3 roky - (66,58 € / 79,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 1 rok - ( 58,25 € / 69,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 2 roky - (113,25 € / 135,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 3 roky - (166,58 € / 199,90 €)

  Aktualizačný servis a technická podpora pre daňový úrad, colnú správu, živnostenský a obchodný register, kataster a súdy:

  Aktualizačný online servis na 1 rok - (49,92 € / 59,90 €)Aktualizačný online servis na 2 roky - (83,25 € / 99,90 €)Aktualizačný online servis na 3 roky - (116,58 € / 139,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 1 rok - (99,92 € / 119,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 2 roky - (179,92 € / 215,90 €)Aktualizačný online servis + tech.podpora a konzultácie na 3 roky - (249,92 € / 299,90 €)Aktualizačný online servis + ročná technická podpora PLUS (do 59 minút) - (1 666,58 € / 1 999,90 €)

  Váš operačný systém (32 alebo 64 bit, označiť môžete aj viac druhov):

  Windows XPWindows VistaWindows 7Windows 8, 8.1Windows 10

  Ste už náš klient ? Ak áno, určite máte nárok na zľavu. Ak nie, získajte ju !

  ÁnoNie

  Naše tipy:

  Meno a Priezvisko (povinné):

  Obchodné meno spoločnosti:

  IČO spoločnosti:

  DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

  Zadajte Váš email (povinný):

  Vaše telefónne číslo (povinné):

  Poznámka k objednávke:

  Vyhlásenie: Udeľujem týmto slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov, prijaté Európskym parlamentom a Radou - General Data Protection Regulation – GDPR spoločnosti BACKGROUND s.r.o. na účely poskytovania služieb pre mňa ako klienta. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania, najdlhšie však na dobu určitú 10 rokov. Som si vedomý/á, že tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

  Vyhlásenie BACKGROUND s.r.o.: Spoločnosť sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa najnovšieho nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ich ani nezneužiť.

  Napíšte prosím "Súhlasím" (povinné):

  Antispam - opíšte text z obrázka:

  captcha

  Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.

  buďte prvý

  Zanechajte odkaz

  Váš email nebude zverejnený.


  *