» Nový QSign Premium/BatchSigner už s podporou nových certifikátov na eID

Začiatkom novembra prišlo kvôli bezpečnostnej chybe v softwéri pri generovaní privátneho a verejného kľúča k zneplatneniu všetkých kvalifikovaných elektronických podpisov vydaných na eID - elektronických občianskych prekazoch.

Ak ste si už dali vydať nový kvalifikovaný elektronický podpis a využívate na podpisovanie dokumentov QSign Premium/BatchSigner, je potrebné ho preinštalovať na najnovšiu verziu 5.3.4, ktorú si pre 32 a 64 bitové OS Windows XP, 7, 8, 8.1, 10 si môžete stiahnuť TU.

QSign slúži na podpisovanie elektronických dokumentov vo formáte .rtf, .doc, .txt, .pdf, .jpg, .bmp, .gif, .png, .tiff, .xml a XAdES formulárov obchodného registra a zobrazenie elektronických dokumentov .zep a .xzep.

Náš tip: Ak ešte QSign nemáte, môžete si ho kúpiť v našom eObchode a k Vašej licencii získate neobmedzený prístup 24 hodín denne / 365 dní v roku do chránenej sekcie technickej podpory ku QSign úplne ZADARMO !

Samozrejme, v prípade potreby Vám s inštaláciou, nastavením či riešením akéhokoľvek problému pri podpisovaní cez QSign radi pomôžeme. Aj cez vzdialený prístup cez TeamViewer* nech ste kdekoľvek. Kontaktujte nás...

* Online prístup do chránenej časti portálu je pre držiteľov licencií QSign ZDARMA, služba asistovanej technickej podpory je spoplatnená podľa aktuálneho cenníka.

Náš tip: Toto sú naši zákazníci...

Novinky z oblasti elektronickej komunikácie a podpisovania nájdete aj na našom