Objednať vybavenie elektronického podpisu

  Zvoľte, prosím, požadovaný typ elektronického podpisu a služieb:

  Elektronický podpis pre fyzickú osobu - (58,25 € / 69,90 €)Elektronický podpis pre zamestnanca - (58,25 € / 69,90 €)Elektronický podpis pre právnickú osobu - (58,25 € / 69,90 €)Elektronický podpis pre server (SSL certifikát) - (58,25 € / 69,90 €)

  Doplnkové služby:

  Inštalácia a nastavenie - na pobočke alebo na diaľku - (24,91 € / 29,90 €)Inštalácia a nastavenie - osobne u klienta (BA a okolie) - (41,58 € / 49,90 €)Zaškolenie do používania a využitie elektronického podpisu - (29,08 € / 34,90 €)

  Váš operačný systém (32 alebo 64 bit,označiť môžete aj viac druhov, neplatí pre SSL certifikát):

  Windows XPWindows VistaWindows 7Windows 8, 8.1Windows 10

  Ste už náš klient ?

  ÁnoNie

  Meno a Priezvisko (povinné):

  Obchodné meno spoločnosti:

  IČO spoločnosti:

  DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

  Zadajte Váš email (povinný):

  Vaše telefónne číslo (povinné):

  Napíšte nám, kedy sa Vám môžeme ozvať s upresnením objednávky a termínu jej vybavenia:

  Poznámka:

  Vyhlásenie: Udeľujem týmto slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov, prijaté Európskym parlamentom a Radou - General Data Protection Regulation – GDPR spoločnosti BACKGROUND s.r.o. na účely poskytovania služieb pre mňa ako klienta. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania, najdlhšie však na dobu určitú 10 rokov. Som si vedomý/á, že tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

  Vyhlásenie BACKGROUND s.r.o.: Spoločnosť sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa najnovšieho nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ich ani nezneužiť.

  Napíšte prosím "Súhlasím" (povinné):

  Antispam - opíšte text z obrázka:

  captcha

  Potvrdenie Vašej objednávky Vám po jej odoslaní zašleme emailom.
  Platnosť elektronického podpisu je jeden rok.