Objednať Zápis KUV

  Zápis konečných užívateľov výhod (KUV) v spoločnosti:

  Pomoc so zápisom konečných užívateľov výhod na diaľku - 40,83 bez DPH / 49 Eur s DPHPomoc so zápisom konečných užívateľov výhod u nás na pobočke - 49,17,50 bez DPH / 59 Eur s DPHPomoc so zápisom konečných užívateľov výhod u Vás (BA a okolie) - 65,83 bez DPH / 79 Eur s DPH

  * Na úspešné vybavenie objednávky je potrebné mať aktivovaný eObčiansky, tj. mať BOK a KEP PIN. Po doručení objednávky sa Vám v krátkom čase ozveme a dohodneme sa na termíne vybavenia.

  Potrebujete aj iné zmeny v spoločnosti ?

  Nakoľko sú naši klienti aj mnohé renomované advokátske kancelárie (AK), v spolupráci s nimi Vám zabezpečíme vhodný typ poradenstva, napr. obchodné, pracovné, autorské právo a pod., pri potrebných zmenách alebo riešeniach.

  Mám záujem aj o iné zmeny v spoločnosti - cena podľa výkonov AK

  Vyplňte prosím Vaše kontaktné údaje:

  Meno a Priezvisko (povinné):

  Obchodné meno spoločnosti:

  IČO spoločnosti:

  DIČ alebo IČ DPH spoločnosti:

  Váš email (povinný):

  Vaše telefónne číslo:

  Vyhlásenie: Udeľujem týmto slobodný, vážny súhlas so spracúvaním mojich osobných údajov podľa zákona č. 18/2018 Z. z o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov, ktorým sa implementuje Nariadenie EÚ č. 2016/679 o ochrane osobných údajov a Smernica EÚ č. 2016/680 o ochrane osobných údajov, prijaté Európskym parlamentom a Radou - General Data Protection Regulation – GDPR spoločnosti BACKGROUND s.r.o. na účely poskytovania služieb pre mňa ako klienta. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania, najdlhšie však na dobu určitú 10 rokov. Som si vedomý/á, že tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať.

  Vyhlásenie BACKGROUND s.r.o.: Spoločnosť sa zaväzuje chrániť osobné údaje odberateľa podľa najnovšieho nariadenia EÚ o ochrane osobných údajov, žiadnym spôsobom a v žiadnom prípade ich nepostúpiť tretej strane (okrem prípadov, keď to vyžaduje povaha objednávky objednávateľa), nepoužiť ich ani nezneužiť. Spoločnosť BACKGROUND s.r.o. neposkytuje právne poradenstvo.

  Ak súhlasíte, napíšte prosím "Súhlasím":

  Antispam - opíšte text z obrázka:

  captcha

  Potvrdenie prijatia Vašej objednávky Vám zašleme emailom. Ďakujeme 🙂